Про нас

Історія компанії KHT починається з 1989 року, як невеликого підприємства, що об’єднало колектив інженерно-технічного складу в фірму. Головним напрямком діяльності було проектування, монтаж та пуско-налагоджувальні роботи промислового та теплотехнічного обладнання. Ми одна з перших фірм, яка з самого початку свого існування і до цих пір ставить своєю метою впровадження сучасних рішень в області опалювальної техніки та санітарних систем.

Сьогодні компанія KHT – це потужне промислове підприємство із колективом понад 100 працівників. Виробничі та складські площі підприємства складають понад 15000 м2.

Ми ведемо виробничу і торговельну діяльність у галузі сучасних систем теплопостачання, розробляємо проекти та реалізуємо їх. На підприємстві створено конструкторське бюро, яке генерує нові сучасні рішення в галузі теплопостачання. Нами розроблено і впроваджено у виробництво широкий асортимент баків-акумуляторів, обладнання для розподілу теплової енергії, ємнісних водонагрівачав та інші проекти.

Чітка система управління та максимальне використання нашого потенціалу дали нам стабільну позицію на українському ринку. Ми завжди намагаємося знайти потрібне рішення завдяки гнучкому підходу до потреб клієнта. Ми прагнемо надалі йти на зустріч Вашим потребам і спільно вирішувати виникаючі проблеми. Сподіваємося на взаємовигідну співпрацю.